Herzlich willkommen bei Hummelman
Sie haben keine Artikel im Warenkorb.
Close
Filters
Suchen

Paperblanks Mary Shelley - Frankenstein Midi gelijnd

Hersteller: Paperblanks
Artikelnummer: pb9596-5
De Engelse Mary Wollstonecraft Shelley (1797–1851) was de schrijfster van de horrorroman Frankenstein, welke wordt beschouwd als een van de eerste sciencefictionwerken.
Dit vertelt het verhaal over een wetenschapper die een bewustzijn creëert om deel te nemen aan een moraliteitsbevorderend experiment.

Het verhaal kwam tot leven tijdens een reis in 1816 die Shelley ondernam met collega-schrijvers uit de Romantiek.
De groep reisde langs de Rijn, en stopte bij kasteel Frankenstein waar een alchemist was die naar verluidt al twee eeuwen bezig was met mysterieuze experimenten.
Vervolgens organiseerde Lord Byron een wedstrijd om te zien wie het beste spookverhaal kon schrijven: Shelley putte uit deze ervaringen, maar ook uit haar eigen gevoelens, verdriet en schuldgevoel over het verlies van een kind, om haar verhaal vorm te geven.
€ 19,95
Verfügbarkeit: 2 auf Lager
+ -
- Afmetingen: 130 x 180 mm
- 144 pagina’s zuurvrij
- Gelijnd
- 120 grams papier
- Harde kaft
- Magneetsluiting
- Handig opbergvakje achterin
- Afmetingen: 130 x 180 mm
- 144 pagina’s zuurvrij
- Gelijnd
- 120 grams papier
- Harde kaft
- Magneetsluiting
- Handig opbergvakje achterin
Produktspezifikation
Formaat Medium (B6)
Papier Gelinieerd
Papiergewicht 120 gram/m2
Kaft Harde Kaft
Farbe mehrfarben
Uitvoering gebonden
Pagina's 144
Sluiting magnetisch
Close