De naam Iroshizuku is een combinatie van het japanse iro (kleuren) als uitdrukking van de verscheidenheid aan kleuren, en shizuku (druppel), de belichaming van de waterdruppel.
Iedere inktnaam is een verwijzing naar de wondermooie Japanse landschappen en planten, die allemaal bijdragen tot de verschillende beschikbare tinten.
Geniet van de Japanse kleurenpracht terwijl je schrijft.
PILOT heeft steeds al zijn inkten zelf gemaakt, en heeft een vlekkeloze reputatie over de hele wereld.
Een ode aan Japanse landschappen en een hommage aan de schrijfkunst.
Hoge kwaliteit inkt om te gebruiken met een converter om uw vulpen bij te vullen.
Extra groot formaat: 19x25. Genaaid notitieboekje met harde kaft en elastische sluiting, afgeronde hoeken en kan op 180Β° worden geopend. 128 blanco pagina's "SCHETS" in papier van 160 gram. 32 gestippelde pagina's "ONTWERP" in 120 gram papier. 32 pagina's semi-transparante pagina's "GEDEELDE IDEEΓN" in 95 gram overtrekpapier dat geperforeerd en afneembaar is.
€ 32,99
Blijf up to date
Schrijf u in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van onze nieuwste producten en promoties